Usługi motoryzacyjne Trójmiasto - K&K Wojtanowicz

Zawsze gotowi do drogi z pakietem usług

Komfort wyboru to także szeroki pakiet usług dodatkowych, który oferujemy. Zależy nam na tym, by wspierać Was w tej przyjemnej podróży związanej z posiadaniem samochodu, nie tylko jego zakupem.

Samochody używane Gdynia

K&K Wojtanowicz to nie tylko nowe auta z salonu. W naszej ofercie znajdują się również samochody używane, które pierwsze kilometry mają już za sobą. Stan techniczny samochodów jest kontrolowany i sprawdzany przez naszych specjalistów. Dajemy czterokołowcom drugą szansę, a Tobie możliwość atrakcyjnej ceny za pojazdy wysokiej jakości! Komis samochodowy K&K Wojtanowicz to dealer samochodów używanych, któremu możesz zaufać.
image8
DSC_8739(1)(1)

Serwis samochodowy Gdynia

W zakres usług serwisu wchodzi konserwacja pojazdów. Dzięki dokładnej diagnostyce obejmuje konserwację zapobiegawczą, która ma na celu uniknięcie awarii, jak i kosztownych napraw poprzez rozwiązywanie problemów, zanim staną się poważne. Wykonujemy także konserwację naprawczą, która usuwa awarie, które już wystąpiły. Serwis samochodowy świadczy usługi dla samochodów osobowych i dostawczych oraz innych pojazdów różnych marek.

Lubisz dbać o swój samochód?

Wiemy, że wnętrze i odpowiedni stan techniczny jest dla kierowcy tak samo ważny jak jego estetyka i zewnętrzny wygląd.
Nasz profesjonalny Dział Likwidacji Szkód podejmie się naprawy, począwszy od małej, irytującej rysy, po bardziej skomplikowane problemy.
W zakres auto handel Gdynia wchodzi również sprzedaż części i akcesoriów do samochodów marki KIA, Suzuki i Mitsubishi. Szeroka oferta dedykowana jest do modelu Twojego auta. Oryginalne części to gwarancja bezpieczeństwa i długiej żywotności pojazdu. Zajrzyj do tej zakładki i zobacz, jakie akcesoria do samochodu możesz kupić w naszej ofercie.
image29

Finansowanie samochodu Gdynia

Oferujemy także atrakcyjne warunki finansowania. Współpracujemy ze wszystkimi ubezpieczycielami, dzięki czemu klient nie musi dodatkowo kontaktować się z przedstawicielem swojej firmy ubezpieczeniowej. Likwidację szkód przeprowadzamy w formie bezgotówkowej, co oznacza, że w przypadku niefortunnego zdarzenia, finansujemy okres między naprawą a wypłatą odszkodowania. Stale współpracujemy z doradcami zajmującymi się szkodami (Aleksandra Łabuńska, Agnieszka Soczyk) oraz poradami blacharsko-lakierniczymi (Tomasz Głuszko), a także Radcą Prawnym, który wspomaga naszych klientów w problematycznych sytuacjach.
image31
image12

Dlaczego warto wybrać nasz auto handel?

Jesteśmy autoryzowanym, pomorskim dealerem samochodowym a nasze usługi codziennie doceniają stali, jak i nowi kierowcy z całej Polski. Profesjonaliści, dla których praca z Twoim czterokołowcem to przyjemność, zapewniają najwyższą jakość obsługi. Chcesz nas sprawdzić? Zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz pytanie dotyczące naszej oferty czy proponowanych usług zapraszamy do kontaktu. Odpowiedź na Twoje pytanie jest dla nas bardzo ważna, więc postaramy się zrobić to najszybciej jak to tylko będzie możliwe.