Dział Likwidacji Szkód - K&K Wojtanowicz

Dział Likwidacji Szkód

Posiadamy wyszkolony i wykwalifikowany personel, który przeprowadzi Cię przez cały proces naprawy.
 

Serwis bez przeszkód

Serwis zajmuje się naprawami blacharsko-lakierniczymi. Profesjonalne wyposażenie warsztatu, pozwala na przeprowadzanie skomplikowanych napraw na wysokim poziomie. Bogate wyposażenie obejmuje: ramę do napraw karoserii, profesjonalną kabinę lakierniczą, strefę przygotowawczą, mobilne systemy odsysania płynów, mieszalnię lakierów wodorozcieńczalnych Sikkens a także obsługę systemów klimatyzacji i inne.

Dokładna diagnostyka

Kompleksową obsługę zapewnia dostęp do linii diagnostycznej, służącej do badania elementów zawieszenia i hamulców, stanowiska pomiaru geometrii zawieszenia, stanowiska wulkanizacyjnego.
 

Likwidacja szkody

Poprzez podpisane umowy mamy uprawnienia do samodzielnego przyjmowania szkód, tworzenia kompletnej dokumentacji szkodowej wraz z przeprowadzeniem oględzin i wykonywaniem kalkulacji napraw. Dzięki temu nasi klienci nie muszą składać żadnych dodatkowych wizyt w firmach ubezpieczeniowych. Likwidację szkód przeprowadzamy w formie „bezgotówkowej", tworząc niezbędną dokumentację i finansując okres między naprawą a wypłatą odszkodowania z własnych środków. Ewentualne spory, które mogą wyniknąć przy rozliczaniu szkód z dowolną firmą ubezpieczeniową, staramy się rozwiązać we własnym zakresie. Dysponujemy również stałą obsługą Radcy Prawnego, który w razie potrzeby, na podstawie umowy przelewu wierzytelności, dochodzi praw naszych klientów w ich imieniu, bezpośrednio od firm ubezpieczeniowych.
Usługi:
  • Naprawy bezgotówkowe we współpracy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi.
  • Reprezentowanie klienta u ubezpieczyciela.
  • Pomoc przy holowaniu auta do warsztatu.
  • Zniżki dla stałych klientów przy naprawach gotówkowych
  • Gwarancja na wykonane usługi - 2 lata

Nasi doradcy